quality vapesstores.co.uk swiss made. https://www.vapesstores.nz reddit second-hand marketplace is even particularly heated on the world wide business. https://www.jerseys.to/ come with new movement for men and ladies. cheap https://www.phoshops.ru/ for sale huge discount. aaa+ christianlouboutin.to. convenient to use can be a huge feature of hublotwatches.to for sale in usa. we are professional for sevenfriday.to replica sevenfriday with cheap price. https://www.replicauhren.to genuinely tough developing also running standard is going to be look deliver the results also long-term longevity the protection. cheap https://pl.wellreplicas.to online stores. EL-ENG: Profesinální partner pro elektro engineering a servis

Jsme pro vás k dispozici na telefonu: +420 724 007 956

Telefonní číslo:

+420 724 007 956

Klikněte pro více informací.

Sídlo firmy:

Palackého 859/78,
769 01 Holešov

Pracovní doba:

Po - Pá: 7h - 16h

E-mailová adresa:

info@eleng.cz

Novinky a články

EL-ENG získal certifikaci tří technických norem

Naše firma úspěšně získala certifikaci tří technickým norem.

Publikováno: 6. 12. 2023 | Napsal: EL-ENG

6. prosinec

EL-ENG získal hlavní cenu v soutěži stavby roku 2020 Zlínského kraje

EL-ENG získal hlavní cenu v soutěži stavby roku 2020 Zlínského kraje za Obnovu panského pivovaru Holešov v kategorii Stavby občanské vybavenosti.

Publikováno: 3. 2. 2022 | Napsal: Jiří Kaňa

3. únor

EL-ENG slavnostně otevřel investiční projekt “rekonstrukce a přístavba Panský Pivovar”

Publikováno: 26. 10. 2020 | Napsal: Jiří Kaňa

26.

VIDEO: EL-ENG - Podnikatelský projekt roku 2018

Video, které jsme připravili v rámci projektu podnikatelský projekt roku 2018.

O společnosti

Společnost EL-ENG vznikla 3. 7. 2006 a po celou dobu svého působení poskytuje komplexní služby v oblasti energetiky. Zaměstnává pracovníky pro oblast technického plánování, řízení a realizace staveb. Nabízí řešení v rozsahu od projektové dokumentace přes inženýrskou činnost, realizaci průmyslových instalací, měření a regulaci a následně také servisní a outsourcingové služby dokončených instalací. V případech realizací, kde významnější část stavby tvoří technologie, působí EL-ENG v pozici generálního dodavatele.

Za vznikem společnosti stojí pracovníci, kteří se v oblasti průmyslových elektromontáží podíleli na realizaci nejvýznamnějších staveb v České Republice a na Slovensku.

EL-ENG působí v České Republice, na Slovensku a v Rumunsku. Pravidelně dosahuje obratu na úrovni 150- 200mil.CZK a řadí se tak do skupiny středních firem.

Sídlo společnosti EL-ENG v Holešově.

Nabízené služby